Natalia

Interesuje mnie wewnętrzny świat przeżyć człowieka, w swojej pracy słucham ludzi i dostrzegam to, co jest dla nich ważne.

Moje motto

O mnie w kilku zdaniach: 

Natalia Miszczyszyn – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek Nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jestem psychoterapeutą, psychologiem ze specjalnością kliniczną oraz ukończyłam studia podyplomowe z Praktycznej Diagnozy Psychologicznej. Obecnie jestem w procesie certyfikacji w szkole psychoterapeutycznej w nurcie systemowym w ramach Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu oraz poszerzam kompetencje w Akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Kursie Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Paychoterapii.

O mnie trochę więcej:

Relację terapeutyczną tworzę w oparciu o szacunek i zaufanie. W swojej pracy patrzę na klienta i jego sytuację w sposób holistyczny opierający się na założeniu, że ciało, umysł, emocje i świadomość stanowią całość, co pozwala mi nie tylko zobaczyć objawy, ale dotrzeć do źródła problemu, trudności. Do swoich klientów podchodzę w sposób indywidualny, oparty na bezwarunkowej akceptacji, empatii i zaangażowaniu. Służę ludziom poprzez pomaganie im w poznawaniu siebie i dążeniu do jak najlepszego funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym. Jako nowoczesny psychoterapeuta systemowy w swojej pracy daleka jestem od przyjmowania roli detektywa, który poszukuje prawdy. Jestem specjalistą od przeprowadzania procesów, w których za pomocą odpowiednich pytań, otwierane są perspektywy dające wolność wyboru. Moją intencją jest skuteczność prowadzonych działań, stąd posiadam szeroki zakres narzędzi oddziaływania terapeutycznego z różnych nurtów psychologicznych, które w danym przypadku powinny przynieść największy efekt.

Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w wielu miejscach np.  w pracy z osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi zdobywałam w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Ostoja”. W ramach wolontariatu w formie dyżuru psychologicznego oferowałam pomoc m.in. ofiarom klęsk żywiołowych, nadużycia w formie przemocy fizycznej i emocjonalnej. Udzielałam także wsparcia i konsultacji dotyczących między innymi trudności wychowawczych i problemów szkolnych. Wysoko cenie profesjonalizm i etykę w kontakcie z człowiekiem potrzebującym pomocy i wsparcia w procesie powracania do równowagi. Stąd stale rozwijam swoje kwalifikacje i kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, zgrupowaniach i konferencjach.

W zakresie swojej działalności prowadzę terapię indywidualną, terapię rodzin oraz wsparcie i konsultacje psychologiczne.  Zajmuję się również doradztwem systemowym dla osób dorosłych, a także prowadzę szkolenia o tematyce psychologiczno – rozwojowej. Jestem certyfikowaną arteterapeutką,  prowadzę indywidualne sesje arteterapii oraz warsztaty grupowe, gdzie narzędziem zmiany jest malarstwo intuicyjne. Stworzyłam autorski  warsztat: „Powrót do kreatywności i uważności z malarstwem intuicyjnym” oraz program edukacyjny dla dzieci „Pędzelkowo – kreatywna plastyka dla dzieci”, który realizuję od 8 lat w ramach współpracy z Centrum Kultury w Siechnicach. Lubię inspirować innych do działania i podejmowania wyzwań. Prywatnie jestem w szczęśliwym związku, uwielbiam psy i prace w ogrodzie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

2 przemyślenia nt. „Natalia

  1. O vedic art myslałam od dawna, ale zawsze coś stawało na drodze. Być może właśnie tak miało być, bo warsztaty u Natalii przyszły do mnie w odpowiednim czasie. A ona sama okazała się wspaniałym przewodnikiem po tej metodzie malowania. Sympatyczna, uduchowiona i skromna. Spotkania z nią zawsze były spokojne i niezwykłe zarazem. Dwa stopnie warsztatu były dla mnie wspaniałą przygodą z pędzlem w dłoni i niezwykłymi ludźmi obok. Bo na te warsztaty przychodzą naprawdę niezwykli ludzie, którzy swoją wrażliwością i kreatywnością stwarzają niesamowitą aurę. Dziękuję Wam wszystkim. Móc malować z Wami było zaszczytem.

    1. Bardzo się cieszę, kiedy słyszę takie ciepłe słowa o warsztatach Vedic Art. Pracując z wami zawsze staram się dać od siebie, wszystko co najlepsze we mnie. Ci którzy znają już zasadę 12 Vedic Art wiedzą, że nasze wyzwolenie przychodzi wtedy kiedy zaakceptujemy nasze tzw. „cienie”. To tak dla mojej równowagi i przypomnienia. Jak to mówiła moja Nauczycielka Vedic Art „wszystko będzie dobrze” tego Wam też życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.