Natalia

Interesuje mnie wewnętrzny świat przeżyć człowieka, w swojej pracy słucham ludzi i dostrzegam to, co jest dla nich ważne.

Moje motto

O mnie w kilku zdaniach: 

Natalia Miszczyszyn – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydziału psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Członek Nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną oraz ukończyłem studia podyplomowe z Praktycznej Diagnozy Psychologicznej. Obecnie jestem w procesie edukacji w szkole psychoterapeutycznej w nurcie systemowym w ramach Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu.

O mnie trochę więcej:

Relację terapeutyczną tworzę w oparciu o szacunek i zaufanie. W swojej pracy patrzę na klienta w sposób holistyczny opierający się na założeniu, że ciało, umysł, emocje i świadomość stanowią całość, co pozwala mi nie tylko zobaczyć objawy, ale dotrzeć do źródła problemu. Do swoich klientów podchodzę w sposób indywidualny, oparty na bezwarunkowej akceptacji, empatii i zaangażowaniu. Służę ludziom poprzez pomaganie im w poznawaniu siebie i dążeniu do najlepszego funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym. Moją intencją jest skuteczność prowadzonych działań, stąd posiadam szeroki zakres narzędzi oddziaływania terapeutycznego z różnych nurtów psychologicznych, które w danym przypadku powinny przynieść największy efekt.

Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w wielu miejscach np.  w pracy z osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi zdobywałam podczas praktyk w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Ostoja”. Swoją pomoc oferowałam m.in. ofiarom klęsk żywiołowych, nadużycia w formie przemocy fizycznej i emocjonalnej w ramach prowadzonego wolontariatu dyżuru psychologicznego. Udzielałam także wsparcia i konsultacji dotyczących między innymi trudności wychowawczych i problemów szkolnych. Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami w ramach grup superwizyjno – dyskusyjnych. Wysoko cenie profesjonalizm i etykę w kontakcie z człowiekiem potrzebującym pomocy i wsparcia w procesie powracania do równowagi. Stąd stale rozwijam swoje kwalifikacje i kompetencje.

W zakresie swojej działalności prowadzę sesje indywidualne, szkolenia o tematyce psychologiczno – rozwojowej. Jestem certyfikowaną arteterapeutką, prowadzę warsztaty z zakresu arteterapii, gdzie narzędziem zmiany jest malarstwo intuicyjne. Stworzyłam autorski  warsztat: „Powrót do kreatywności i uważności z malarstwem intuicyjnym” oraz program edukacyjny dla dzieci „Pędzelkowo – kreatywna plastyka dla dzieci”. Lubię inspirować innych do działania i podejmowania wyzwań. Prywatnie jestem w szczęśliwym związku, uwielbiam psy i prace w ogrodzie.

2 przemyślenia nt. „Natalia

  1. O vedic art myslałam od dawna, ale zawsze coś stawało na drodze. Być może właśnie tak miało być, bo warsztaty u Natalii przyszły do mnie w odpowiednim czasie. A ona sama okazała się wspaniałym przewodnikiem po tej metodzie malowania. Sympatyczna, uduchowiona i skromna. Spotkania z nią zawsze były spokojne i niezwykłe zarazem. Dwa stopnie warsztatu były dla mnie wspaniałą przygodą z pędzlem w dłoni i niezwykłymi ludźmi obok. Bo na te warsztaty przychodzą naprawdę niezwykli ludzie, którzy swoją wrażliwością i kreatywnością stwarzają niesamowitą aurę. Dziękuję Wam wszystkim. Móc malować z Wami było zaszczytem.

    1. Bardzo się cieszę, kiedy słyszę takie ciepłe słowa o warsztatach Vedic Art. Pracując z wami zawsze staram się dać od siebie, wszystko co najlepsze we mnie. Ci którzy znają już zasadę 12 Vedic Art wiedzą, że nasze wyzwolenie przychodzi wtedy kiedy zaakceptujemy nasze tzw. „cienie”. To tak dla mojej równowagi i przypomnienia. Jak to mówiła moja Nauczycielka Vedic Art „wszystko będzie dobrze” tego Wam też życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.