…koniec jest początkiem…

Dzień dobry
Szanowni Państwo, Przyjaciele, Uczestnicy warsztatu w Nalandzie.

Zapraszam jutro (3.03 g. 18.00)  we wtorek na ostatni warsztat z malarstwem intuicyjnym i psychologią pozytywną w przestrzeni Nalandy.

……..Koniec jest początkiem…

....ku nowemu....jpg

W moim życiu zawodowym zaszły duże zmiany, na początku roku otworzyłam prywatną praktykę psychologiczną, w której zamierzam się skoncentrować na pracy indywidualnej z Klientami, do której serdecznie zapraszam.

Moją intencją jest kontynuować otwarty warsztat w innej przestrzeni, gdyby ktoś z Was znał, miał do polecenia takie miejsce, gdzie można prowadzić warsztat to proszę o informację.

Zapraszam na sesje indywidualne z malarstwem intuicyjnym i psychologią obywające się w moim gabinecie przy ulicy na Grobli 20/8 we Wrocławiu.

Zachęcam również do realizacji kursu instruktorskiego metody malarstwa intuicyjnego z psychologią (Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.)

Dziękuję Wszystkim Uczestnikom moich warsztatów za rozmowy, za relacje, sytuacje.

Pozostaję w ogromnej wdzięczności za każdy warsztat, rozmowę, doświadczenie, słowa kiedy słyszałam jak wzrastacie, słowa wdzięczności, uznania.

To była dla mnie piękna praca, która spowodowała, że jestem przekonana, co do tego, że chcę służyć ludziom, wspierać w rozwoju i pomagać.

Zachęcam do kontaktu:
☎️Tel. 600 034 510
📩natalia.miszczyszyn@gmail.com

Proszę o odebranie swoich obrazów, osoby które zostawiły je w Nalandzie.

Z wewnętrznym poruszeniem, wdzięcznością zapraszam na jutrzejszy warsztat.

Natalia Miszczyszyn


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.