Obrazy z intencją na indywidualne zamówienie

Obrazy z intencją na indywidualne zamówienie

 

Co może być przedmiotem intencji?
Obraz z intencją jest tworzony indywidualnie dla konkretnej osoby. Intencja może dotyczyć zarówno aspektów osobistych, jak i zawodowych. Jako przykłady intencji można wskazać: stan zdrowia, relacje z innymi, sprawy związane z pracą, różne sytuacje konfliktowe/niewyjaśnione, poszukiwanie rozwiązań dla zaistniałej sytuacji, otwarcie nowych perspektyw i możliwości w określonym temacie. Obraz taki, może mieć także określone zadanie. Na przykład w postaci generowania pożądanych jakości w pomieszczeniach biurowych i osobistych. Może on również pełnić funkcję ochronną. Podczas  transformacji  głównej intencji łączę się z polem informacyjnym, które przekazuje mi jakie, jeszcze na ten moment wartości i jakości są potrzebne dla osoby/sytuacji, z którą pracuję. Cały proces polega na zakodowaniu w obrazie za pomocą nośnika, jakim jest kolor właściwych informacji. Następnie obraz wprawiany jest w „ruch”, poprzez który oddziaływuje.

Jak tworzę?
Obrazy tworzę zgodnie z 17 zasadami wedyjskiej Sztuki Kreacji. Przed procesem kreacji medytuję, aby podczas procesu twórczego  pozostawać w stanie wewnętrznej harmonii i ugruntowania. Praca z intencją wymaga ode mnie pozostawania w stanie czystości umysłowej. Stąd regularnie poddaję się procedurom zapewniającym mi higienę emocjonalną. Obrazy maluje w swojej pracowni,  w naturze lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

Co wyróżnia moje obrazy?
Wszystkie obrazy posiadają  takie jakości, jak: wolność, radość, optymizm, dobrobyt. Jednakże każdy obraz jest unikalny, ponieważ malowany jest dla konkretnej osoby. Podczas malowania przekazuję za pomocą nośnika jakim jest kolor wartości i jakości, które potrzebuje osoba, dla której obraz jest malowany. Dążąc do doskonałości artystycznej podczas procesu twórczego wykorzystuje różne rytuały na przykład „kąpiele w deszczu”, korzystam również ze wsparcia kamieni i właściwości ziół. Wszystkie te czynności mają na celu zapewnienie, wysokiej jakości stworzonych obrazów. Proces transformacji intencji rozpoczyna się w momencie rozpoczęcia pracy nad obrazem.

Dlaczego warto mieć moje obrazy?
Przebywanie wśród obrazów pozytywnie wpływa na samopoczucie i nastrój. Ich obecność sprzyja poprawie koncentracji uwagi, kształtowaniu relacji i komunikacji opartych na spokoju, harmonii i klarowności. Obrazy z intencją ułatwiają transformację tego, co już niepotrzebne i otwierają przestrzeń na nowe perspektywy i możliwości.

Przykłady zastosowań
Obrazy mojego autorstwa wykorzystywane są do wystroju takich wnętrz jak: miejsca pracy, wnętrza domów i mieszkań, sale konferencyjne, korytarze, pokoje dziecięce. Ich obecność nadaje niepowtarzalny charakter przestrzeni, w której się znajdują. Często wykorzystywane są jako prezent z okazji ważnych wydarzeń, takich jak: ceremonia ślubna, urodziny.
W zakresie swojej oferty proponuję:
– obrazy z intencją,
– serie obrazów,
– indywidualny portret osobowościowy,
– obrazy na prezent.

Technika jaką tworzę: 
Obrazy maluję na podkładach malarskich bawełnianych i lnianych. Posługuję się głównie farbami akrylowymi ze względu na ich właściwości. Podczas pracy  posługuję się różnymi technikami malarskimi. Wykorzystuję różnorodne materiały: złoto, kamienie naturalne, suszone kwiaty i liście.

Jak zamówić moje obrazy?
W celu zamówienia obrazu z intencją proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Proszę o przygotowanie informacji dotyczących Państwa oczekiwań:

  • rodzaj, rozmiar podkładu
  • wstępne określenie intencji (do doprecyzowania podczas rozmowy)
  • preferowaną kolorystykę
  • wszelkie sugestie i oczekiwania

Cena obrazu ustalana jest indywidualnie.

Natalia Miszczyszyn

tel. 600 034 510

[products ids=”1054″ columns=”3″]


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405