Warsztaty i sesje indywidualne Radykalnego Wybaczania z Grą Satori

Zapraszamy do udziału w spotkaniach, którym towarzyszyć będzie myśl: uzdrowić to, co niedokończone.

satori
Idea Radykalnego Wybaczania mówi: sytuacje, wypadki, nasze doświadczenia nie zdarzają się nam, tylko one spotykają nas dla naszego najwyższego dobra.

W teorii wybaczanie jest bardzo proste, natomiast w praktyce dla większości ludzi jest ono mało interesujące, głównie z powodu nierozumienia jego prawdziwego charakteru.

Wybaczanie nie polega, jak to się wydaje większości ludzi, na powiedzeniu: w porządku, nic się nie stało – jest OK. Jest ono złożonym, świadomym aktem, który uwalnia psychikę, duszę od potrzeby zemsty i postrzegania siebie jako ofiary. Efekty autentycznego wybaczenia graniczą z cudami.

Radykalne Wybaczanie zafascynowało mnie swoją prostotą i autentyczną, natychmiastową skutecznością.

Jak pisze Chuck Spezzano: „Istotą piękna wybaczenia jest fakt, że uwalnia nas ono od schematów, które są naszym więzieniem. Pozwala nam porzucić rolę ofiary i nie tkwić dłużej w sytuacjach, które nam nie odpowiadają. Wybaczenie zmienia sposób postrzegania. Kiedy patrzymy na daną sytuację pod innym kątem, naprawdę wszystko staje się inne. Generalnie wszelkiego rodzaju uzdrawianie związane jest ze zmianą punktu widzenia i ujrzeniem wszystkiego w innym świetle, Wybaczenie pozwala nam wznieść się ponad sytuację, a przez to zmienia się ona sama. Niektórzy boją się, że wybaczenie zmusi ich do poświęcenia się i sprawi, iż będą tkwić w układzie, w którym ktoś ich wykorzystuje. Nie jest to prawdą, ponieważ wybaczenie zmienia wzorzec relacji, a co za tym idzie, zarówno nas, jak i drugą osobę. Każda sfera życia, w której tkwimy w impasie, każda sytuacja, w której ktoś nas dręczy, domaga się wybaczenia. Każdy problem, pokusa, zakłócenie spokoju i każdy rodzaj krzątaniny, która służy jedynie ucieczce, spowodowane są lękiem przed zmianami. Za poczuciem winy kryje się to, czego się boimy, a ponieważ tkwimy na dobre w tych trudnych uczuciach, nie umiemy dostrzec, że wybaczenie niesie ze sobą uzdrowienie i zmiany. To właśnie wybaczenie pozwala nam wyjść zarówno poza poczucie winy, jak i poza lęk.”

Radykalne Wybaczanie można praktykować wszędzie np. podczas jazdy samochodem, wykonując 13 kroków wyprowadzających nas z jakże atrakcyjnego Świata Ofiary, w Świat aktywnego Uczestnika otaczającej rzeczywistości.

wybaczanie
Zapraszamy do udziału w spotkaniu Osoby, które chcą:
– opuścić rolę „ofiary”
– uzdrowić sprawy z przeszłości
– pozbyć się żalu i smutku
– zmienić sposób reagowania na sytuacja dnia codziennego
– spędzić czas kreatywnie
Miejsce odbywania się sesji:
  • Gabinet Psychologiczny, ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław
  • Online: Skype lub Zoom
Terminy sesji indywidualnych ustalane drogą telefoniczną
tel. 600034510
Prowadząca:

Natalia Miszczyszyn – Pomogę Tobie, poczuć się lepiej niezależnie w jak trudnej jesteś teraz sytuacji. Interesuje mnie wewnętrzny świat przeżyć człowieka, w swojej pracy słucham ludzi i dostrzegam to, co jest dla nich ważne. Służę ludziom poprzez pomaganie im w poznawaniu siebie i dążeniu do jak najlepszego funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowaną arteterapeutką. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii. Systemowej. Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób dorosłych, dzieci od 10 lat, terapii rodzin. Prowadzę konsultacje oraz psychologiczne doradztwo systemowe dla dorosłych.

Zapraszam Cię do nowoczesnego i komfortowego gabinetu lub na sesję online.

 

Opinia uczestników:

„Droga Natalio!

Bardzo dziękuję za sobotnie spotkanie i wspaniałą atmosferę. Jednocześnie przepraszam jeśli chwilami miałaś kłopot z powstrzymaniem mojego „gadulstwa” :).

Jestem pod ciągłym wielkim wrażeniem spotkania, osób które poznałem, samej gry oraz tego jak się teraz czuję.

Kiedy w zeszłym tygodniu wiedziałem o zbliżającym się terminie zauważyłem, że pojawiła się u mnie tzw. wilgotność rąk. Było to dla mnie stresujące i kłopotliwe. Bardzo denerwowałem się co i jak będzie u Was na miejscu i co stanie się ze mną.Ten problem zaraz po warsztatach zniknął a ja w tej chwili czuję się dużo spokojniejszy.Podczas spotkania było bardzo dużo emocji i choć nie pamiętam kiedy płakałem, wzruszeń. Za te doświadczenia Tobie oraz całej grupie dziękuję.Nie spodziewałem się takich przeżyć. Co prawda na termin czekałem kilka miesięcy ale nie wierzyłem, że to przyniesie mnie taką ulgę.

Tak jak mówiłem na spotkaniu twierdzę, że nie spotkaliśmy się tam w takim składzie przypadkowo. Każdej z tej osób dziękuję za to, że się tam pojawiła. To super dziewczyny i prawdopodobnie „zestaw” ich problemów, poszukiwań nie był przypadkowy – był bardzo bliski mnie – a to prawdziwe szczęście.Czuję się dużo spokojniejszy, zadowolony.

Podobają się mnie moje nowe opowieści „Jestem absolutnie doskonały taki jaki jestem” i „Żyję w zgodzie ze sobą”

Najlepiej wydane pieniądze w życiu :)”

Krzysztof

„Po wielu latach rozwoju osobistego i bywania na różnego rodzaju warsztatach z pewną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że gra Satori jest czymś „więcej”. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem gry, która tak naprawdę jest podróżą przez nasze ograniczające przekonania. Jak się okazuje dopóki ich nie przetransformujemy najczęściej niemożliwe będzie pójście dalej, pomimo, że na poziomie świadomym bardzo tego chcemy i wręcz nie rozumiemy dlaczego rzeczywistość ustawicznie zmusza nas do płynięcia pod prąd. Niestety to nie rzeczywistość, a my sami, a dokładniej nasze zapisy, a nawet traumy głęboko ukryte  w podświadomości bezwzględnie determinujące nasze życie…. Pierwszą styczność z „Radykalnym Wybaczaniem” miałam około czterech lat temu, kiedy to koleżanka podarowała mi książkę Colina Tippinga. Pamiętam jak po przeczytaniu zaledwie kilku stron zaobserwowałam swojego rodzaju przemianę energetyczną. Następnie sen w postaci wymownej symboliki przyniósł odpowiedź na nurtujące od dawna pytania na temat powtarzającego się schematu w moim życiu. Na pewno dzięki temu uporałam się z jednym poważnym tematem oraz szczerze i głęboko wybaczyłam osobie, która przez wiele lat mnie raniła. Do dzisiaj się przyjaźnimy, a na tamten moment kontakt wydawał się wręcz niemożliwy. Niestety mimo zrozumienia jakby się wydawało przyczyn powstania schematu do dzisiaj jest on obecny w moim życiu. Myślę, że jestem w okresie ostatecznym jego oczyszczania…… Obecnie towarzyszy mi silny i trudny „proces”, który jak sądzę między innymi to ma na celu. Około miesiąca temu uczestniczyłam w trzy dniowych warsztatach terapii systemowej Berta Hellingera, gra Satori potwierdziła problemy, które wydobyły się tam na światło dzienne, była niejako idealnym dopełnieniem. Satori w niezrozumiały dla umysłu i naszej dociekliwej logiki sposób ukazuje problemy i przekonania, z którymi się zmagamy i co najważniejsze pozwala nam się z nich oczyścić.

Należy dodać, że nie bez znaczenia jest również sama osoba prowadząca warsztat Pani Natalia Miszczyszyn, która wprowadza ciepłą i życzliwą atmosferę sprzyjającą dobremu samopoczuciu i otworzeniu się na niejednokrotnie trudne tematy, które gra w bezlitosny sposób demaskuje…

Niewątpliwie gra jest skierowana do osób, które mają odwagę zmierzyć się ze sobą i rzeczywiście chcieć dokonać realnych zmian w swoim życiu. Niestety nie da się tego zrobić tego na skróty, biernie uczestnicząc w wykładach, na których swojego czasu namiętnie bywałam, nie wynaleziono również żadnej magicznej pigułki 🙂
Dziękuję za intensywny i bogaty w doświadczanie siebie czas oraz towarzystwo mądrych i świadomych osób.”

Magda

„Gra daje możliwość pauzy, zatrzymania się i zagłębienia w swoje myśli i uczucia. Świetnie rozprawia się z wewnętrznymi przekonaniami, które blokują rozwój, nową opowieść. Pozwala spojrzeć z innej perspektywy na siebie w roli ofiary i na swoich… prześladowców. Warto zagrać!”

Ewa


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.