VEDIC ART – Nowa wakacyjna edycja w Nalandzie (28 lipiec)

 

Czego można oczekiwać po Vedic Art?

Vedic Art jest fantastyczną metodą rozwoju  poprzez malowanie, dostępną dla każdego. Spotkanie z malarstwem Vedic Art uruchamia procesy kreacji, stąd wszystko czego się podejmujemy jest twórcze i kreatywne.  Znajomość 17 zasad Słów Kluczy, umożliwia uwolnienie się od różnego rodzajów balastów emocjonalnych przejawiających się w życiu codziennym miedzy innymi w postaci przekonań na przykład: nie potrafię, boję się, nie wiem czy to dla mnie, lęków, blokad, programów, memów społecznych i innych rzeczy, które powodują że nie doświadczamy życia w taki sposób jakbyśmy pragnęli.

Spotkanie z Vedic Art ułatwia pozostawanie w stanie wewnętrznego spokoju i harmonii oraz funkcjonowania  z przestrzeni serca.

Zapraszam z otwartością i radością do udziału w warsztacie I i II stopnia osoby chętne na zmianę, a szczególnie tych którzy twierdzą, że nie mają talentu, nie potrafią malować. Zachęcam do udziału w warsztatach osoby zajmujące się innymi metodami rozwoju oraz pracą z ludźmi. Doświadczenie malarstwa VA stanowi wartościowe uzupełnienie dotychczasowych umiejętności.

Uczestnicy warsztatów otrzymują Dyplom Ukończenia Kursu Malarstwa Vedic Art Stopnia I/II.

Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Nalanda, Wrocław-Centrum
Termin: 28 lipiec
Koszt: 35 zł za zajęcia
Kontakt: tel. 600 034 510, Natalia Miszczyszyn Dyplomowana Nauczycielka Vedic Art
E-mail: natalia.miszczyszyn@gmail.com
Strona: www.nataliamiszczyszyn.pl

Kliknij, aby uzyskać szczegóły


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.